Zápisky

Den druhý

30. června 2012 v 8:36 | Axie

Přeji krásnou prázdninovou sobotu :)

Snad jste všechny se svým vysvědčením spokojené, já, ačkoli už nejsem dítě, jsem se jako každoročně dočkala dárečků od rodičů. Vše, co dělám do školy, dělám pro sebe, ale odměna a pochvala potěší vždycky ;) Mít ve třeťáku samé jedničky nebývá až tak obvyklé, mám radost, že jsem to zvládla.


7:30 ovesné polštářky s jahodovým kefírem, broskev
stepper (25 min)
obruč (10 min)
9:30 3 celozrnné crispbreads s tvarohem, mrkev, okurka
12:30 kuřecí kari rizoto
Mighty Squat Challenge (5 min)
Ab Workout Challenge (3 min)
16:00 tvaroh s loupanými mandlemi, kokosem a medem, cherry rajčátka
procházka
19:00 pizza šneky, zeleninový salát


Dnes budu mít hodně práce. Prát, žehlit, balit... Zítra odjíždím na pár dní pryč, ale nejsem si vůbec jistá, kdy se vrátím. V pátek už bych ale chtěla být určitě doma, nejlíp dřív.


Užijte si den :)Den první

29. června 2012 v 10:06 | Axie

Tak jsem před chvílí došla ze školy a odnesla si z tama krásné vysvědčení :) Ty dva měsíce prázdnin si opravdu zasloužím, musím načerpat nové síly do čtvrtého - maturitního ročníku. Bude to náročné, ale nechci si tou myšlenkou kazit začátek volna.


Dneska nemám žádné povinnosti, takže budu mít dost času na cvičení. Nejspíš i uklidím.


6:00 ovesné vločky s loupanými mandlemi, medem a mlékem, nektarinka
procházka
9:15 bílý jogurt se sušeným ananasem a banánem
stepper (25 min)
švihadlo (10 min)
12:30 celozrnný kuskus s mozzarellou a cherry rajčátky
Bikini Blaster 2 (20 min)
obruč (10 min)
14:40 proteinová tyčinka cookies
16:00 3 celozrnné crispbreads s cottage a kuřecí šunkou, mrkev
19:00 hrachová polévka s krutonyNaplánovala jsem si toho hodně, tak snad vše stihnu a vzorně splním. Podle situace když tak něco upravím.

Přeji vám úspěšný den! :)Začínám!

28. června 2012 v 22:52 | Axie

Prázdniny jsou tady a já se bez ohledu na to, kam pojedu, nebo nepojedu, rozhodla odstartovat změnu svého životního stylu právě v tomto období. Jednou se začít musí a já to nechci věčně odkládat. Budu teď na sebe mít spoustu času, tak proč toho nevyužít?


Něco k mým cílům... Úbytek na váze potěší, ale rozhodně není mou prioritou. Chci se ve svém těle zkrátka cítit dobře, nestydět se a být sebevědomá. Ačkoli na okolí docela sebevědomě působím, uvnitř je to jinak. Bojuji se studem a nejistotou ohledně svého vzhledu. Budu se snažit především spálit přebytečný tuk a zpevnit svaly.
Často se cítím unavená, takže od zdravého životního stylu očekávám i načerpání energie. Nejde jen o to, aby mé tělo vypadalo skvěle, musí být především zdravé. Protože od toho se přece odvíjí i vše ostatní :) 
 

Reklama