Červen 2012

Kam se poděl rozum?

30. června 2012 v 17:39 | Axie |  Ostatní

Jelikož jsem tu nová, ve volných chvílích si prohlížím ostatní blogy zaměřené na hubnutí, abych se třeba mohla inspirovat.
Jenže ono to nebude tak jednoduché... Je to tu samý pro ana blog! A to opravdu nikdy nechci podporovat, případně si z toho cokoli brát (snad jen jako odstrašující případ). Myšlenkové pochody těch slečen mi jsou obrovskou záhadou. Každé z nich bych přála, aby co nejdříve otevřela oči, protože toto nemůže dopadnout dobře.


Tento článek je možná nicneříkající a zbytečný, je to jen tok mých myšlenek, filtruji zde své zděšení. To je opravdu tolik dívek, které se trápí hlady a touží po nezdravé míře štíhlosti? Děsivé. Pak jsou tu také ty, co co prý hubnou zdravě, přitom mají velmi nízký příjem...

Tímto děkuji vám, rozumným, které jsem tu objevila (je to jako hledat jehlu v kupce sena), že se o průběh vašeho hubnutí dělíte prostřednictvím blogu a jste mi tak inspirací :)
Den druhý

30. června 2012 v 8:36 | Axie |  Zápisky

Přeji krásnou prázdninovou sobotu :)

Snad jste všechny se svým vysvědčením spokojené, já, ačkoli už nejsem dítě, jsem se jako každoročně dočkala dárečků od rodičů. Vše, co dělám do školy, dělám pro sebe, ale odměna a pochvala potěší vždycky ;) Mít ve třeťáku samé jedničky nebývá až tak obvyklé, mám radost, že jsem to zvládla.


7:30 ovesné polštářky s jahodovým kefírem, broskev
stepper (25 min)
obruč (10 min)
9:30 3 celozrnné crispbreads s tvarohem, mrkev, okurka
12:30 kuřecí kari rizoto
Mighty Squat Challenge (5 min)
Ab Workout Challenge (3 min)
16:00 tvaroh s loupanými mandlemi, kokosem a medem, cherry rajčátka
procházka
19:00 pizza šneky, zeleninový salát


Dnes budu mít hodně práce. Prát, žehlit, balit... Zítra odjíždím na pár dní pryč, ale nejsem si vůbec jistá, kdy se vrátím. V pátek už bych ale chtěla být určitě doma, nejlíp dřív.


Užijte si den :)
Den první

29. června 2012 v 10:06 | Axie |  Zápisky

Tak jsem před chvílí došla ze školy a odnesla si z tama krásné vysvědčení :) Ty dva měsíce prázdnin si opravdu zasloužím, musím načerpat nové síly do čtvrtého - maturitního ročníku. Bude to náročné, ale nechci si tou myšlenkou kazit začátek volna.


Dneska nemám žádné povinnosti, takže budu mít dost času na cvičení. Nejspíš i uklidím.


6:00 ovesné vločky s loupanými mandlemi, medem a mlékem, nektarinka
procházka
9:15 bílý jogurt se sušeným ananasem a banánem
stepper (25 min)
švihadlo (10 min)
12:30 celozrnný kuskus s mozzarellou a cherry rajčátky
Bikini Blaster 2 (20 min)
obruč (10 min)
14:40 proteinová tyčinka cookies
16:00 3 celozrnné crispbreads s cottage a kuřecí šunkou, mrkev
19:00 hrachová polévka s krutonyNaplánovala jsem si toho hodně, tak snad vše stihnu a vzorně splním. Podle situace když tak něco upravím.

Přeji vám úspěšný den! :)
Startovní údaje

29. června 2012 v 6:46 | Axie |  Pokroky

Výška: 173 cm

Váha: 60,6 kg

V pase: 66 cm
Přes pánevní kost: 90 cm
Přes hýždě: 97 cm
Přes stehna: 55 cm
Přes lýtka: 35 cm


Začínám!

28. června 2012 v 22:52 | Axie |  Zápisky

Prázdniny jsou tady a já se bez ohledu na to, kam pojedu, nebo nepojedu, rozhodla odstartovat změnu svého životního stylu právě v tomto období. Jednou se začít musí a já to nechci věčně odkládat. Budu teď na sebe mít spoustu času, tak proč toho nevyužít?


Něco k mým cílům... Úbytek na váze potěší, ale rozhodně není mou prioritou. Chci se ve svém těle zkrátka cítit dobře, nestydět se a být sebevědomá. Ačkoli na okolí docela sebevědomě působím, uvnitř je to jinak. Bojuji se studem a nejistotou ohledně svého vzhledu. Budu se snažit především spálit přebytečný tuk a zpevnit svaly.
Často se cítím unavená, takže od zdravého životního stylu očekávám i načerpání energie. Nejde jen o to, aby mé tělo vypadalo skvěle, musí být především zdravé. Protože od toho se přece odvíjí i vše ostatní :)